Zdecydowanie lepsze warunki prowadzenia firmy

office-620822_640Firma poza granicami naszego kraju? Prowadzenie własnej firmy w Wielkiej Brytanii? Wydawać by się mogło, że nie jest to zbyt dobry pomysł, że jest to bardzo ryzykowne, a jednak w rzeczywistości bardzo wiele osób zdecydowało się na tenże krok i do tego należy podkreślić, że ów krok był jak najbardziej właściwym, spowodował same pozytywne rezultaty. Można w tym miejscu podkreślić to, że nie taki diabeł straszny jak go malują.
Firma w Anglii
Tak naprawdę warunki założenia własnej firmy na Wyspach Brytyjskich są znacznie bardziej korzystne niż w naszym kraju. Podobnie sytuacja wygląda, jeśli pragniemy przenieść naszą działalność w struktury Wielkiej Brytanii. Przede wszystkim już w momencie, gdy rozpoczynamy działalność, nie musimy uiszczać w żadnym urzędzie żadnych opłat. Wraz z chęcią rozpoczęcia działalności, wraz z momentem faktycznego otwarcia siedziby naszej firmy możemy realnie ową działalność po prostu rozpocząć bez obaw, że zapomnieliśmy o jakiejś opłacie i czeka nas kara. Tutaj żadna kara nie będzie czekać, a my możemy z powodzeniem rozwijać skrzydła w danej branży.
Niskie ubezpieczenia społeczne
Kolejnym elementem, który na pewno nas może ucieszyć, jest kwota ubezpieczenia społecznego, które w Wielkiej Brytanii wynosi zaledwie 2,8 funta na tydzień, co jest kwotą nie tyle do przyjęcia, co po prostu bardzo korzystną. Ważnym aspektem jest niewątpliwie posiadanie statusu rezydencji podatkowej na Wyspach, ale i tę kwestię można szybko załatwić. Przenosząc firmę w struktury Wysp Brytyjskich na pewno nie jesteśmy zdani wyłącznie na siebie, gdyż bardzo wydatnie może nam pomóc taki podmiot, jakim jest chociażby Capital Business Links LTD. Jest to firma, która pomogła już wielu innym założyć swoją działalność na Wyspach Brytyjskich, pomogła im się tam zaaklimatyzować i rozwinąć skrzydła. Więcej szczegółów na tenże temat jest szeroko dostępnych na stronie – rejestracja firmy w anglii. Po przejrzeniu wszelkich informacji zawartych w tym miejscu na pewno będziemy przekonani, że zakładanie własnej działalności na Wyspach Brytyjskich jest proste.