Wypoczynek pod Tarami

Jeśli wypoczynek pod Tatrami, to w głównej mierze Zakopane. Miejsce to zachwyca nieprzeciętnymi widokami, ale nie tylko. Smaczna, regionalna kuchnia, szerokie możliwości aktywnego spędzania czasu, a ponadto również bogata oferta związana z noclegami w bardzo wygodnych warunkach sprawiają, że Zakopane oraz jego okolice są oblegane.

Jednym z polecanych obiektów są drewniane domki położone w niewielkiej odległości od centrum Zakopanego, w dzielnicy Olcza. Stąd do centrum miasta, do różnego rodzaju atrakcji jest około dziesięciu minut piechotą, a więc tym samym nie potrzeba używać samochodu. Oferowane są noclegi w jednym z siedmiu drewnianych domków o nazwach Limba, Litwor, Szarotka, Omieg, Lilia, Goryczka oraz Akwarela.

Jeśli chodzi o tę ostatnią propozycję, to jest ona umiejscowiona jeszcze bliżej centrum miasta, gdyż zaledwie pięć minut drogi od Krupówek.

Domki są bogato wyposażone, posiadają kilka sypialni, w pełni wyposażony aneks kuchenny, wygodne, komfortowe łazienki, miejsce na zaparkowanie samochodu, a poza tym również jest miejsce na rozpalenie grilla oraz to, co będzie zapamiętane, czyli wspaniałe widoki na majestatyczne tatrzańskie szczyty o każdej porze dnia jak i w nocy przy świetle księżyca.

Domki są przeznaczone dla maksymalnej ilości sześciu osób, a w przypadku domku Akwarela, maksymalna ilość osób mogących tutaj przybyć to osiem.

Każdy domek posiada także własny system ogrzewania, toteż z powodzeniem można tutaj przybyć o każdej porze roku, w tym także w zimę. Wszelkie istotne i mogące zachęcić informacje na temat owych domków, na temat każdego z domków z osobna znajdują się na stronie internetowej domki Zakopane, toteż niewątpliwie warto jest to miejsce odwiedzić. Czasem zastanawiamy się nad tym, gdzie spędzić swój urlop, a tymczasem jak na tacy mamy podane wręcz doskonałe miejsce. W Zakopanem mamy do czynienia z pojawianiem się coraz większej ilości apartamentów, co warto na pewno wykorzystać.