Spotkania prywatne i biznesowe

Organizacja spotkań prywatnych i biznesowych nie jest łatwym zadaniem. Najważniejsze to znalezienie odpowiedniego lokalu, który spełni nasze wszystkie oczekiwania. Osoby mieszkające w stolicy albo w jej okolicach powinny odwiedzić Tam Cafe.

Jest to lokal, który znajduje się w Mokotowie. Jest to lokal różniący się bardzo od innych. Został stworzony z myślą o tych osobach, które kochają podróże. W takim właśnie klimacie jest urządzony żeby można było się przenieść na chwilę w całkowicie inne miejsce. Stworzenie czegoś takiego nie było łatwe, ale ktoś zaryzykował i zyskał mnóstwo klientów. Można tam przyjść zjeść bardzo dobre śniadania albo syty lunch, ale można również napić się smacznej kawy i zejść ciastko.

Wynajem sali dla większej grupy. Dla osób, które chcą organizować spotkać są dostępne dwie sale.

Można wynająć salę numer jeden, w której pomieści się nawet osiemnaście osób. Przy jednym stole może siedzieć dwanaście osób plus dodatkowy stół znajduje się przy oknie dla sześciu osób. Jest też druga sala, w której można odpoczywać na orientalnych pufach i hamakach. Tę salę również można wykorzystać do spotkań biznesowych. Przy większych imprezach dobrym pomysłem będzie wynajmowanie całego lokalu. Musimy tylko pamiętać o tym żeby nieco wcześniej kontaktować się z klubokawiarnią żeby uzgodnić termin. Sala z pufami daje możliwość przeprowadzenia prezentacji, a to wszystko dzięki projektorowi.

To oznacza, że można zorganizować spotkanie biznesowe gdzie będzie prezentacja, a po niej goście mogą pójść do pierwszej sali żeby coś zjeść i się napić. W lokalu jest bardzo bogate menu, które spodoba się wymagającym gościom. Jedyne, co nam pozostaje to wejść już teraz na stronę wynajem sali Warszawa i sprawdzić jak to się wszystko prezentuje. Będziemy zaskoczeni tym wystrojem, ale również zadowoleni, że do takiego miejsca trafiliśmy. Każde spotkanie, jakie będzie tutaj zorganizowane będzie wyjątkowe i spodoba się wszystkim osobom, które zdecydowały się na nie przyjść.

1 thought on “Spotkania prywatne i biznesowe

Comments are closed.