Polski ksiegowy w UK pomoże ci przenieść firmę!

Trudne jest życie przedsiębiorcy w Polsce: biurokracja i obciążenia podatkowe powodują zahamowanie wielu obiecujących działalności gospodarczych.

W porównaniu do kraju nad Wisłą system podatkowy w Wielkiej Brytanii jest bardziej liberalny gospodarczo i przyjazny dla pracodawcy i pracownika. Podatek dochodowy od osób prawnych (corporation tax) wynosi zaledwie siedemnaście procent, właściciele podmiotu gospodarczego nie muszą wpłacać do urzędu skarbowego żadnych zaliczek, rozliczają się raz w roku. Również podatek dochodowy od osób fizycznych (income tax) jest korzystny, albowiem Wielka Brytania ustaliła kwotę wolną od podatku w wysokości dwunastu tysięcy pięciuset funtów. Warto także pamiętać, że Wielka Brytania jest bardzo rozwiniętym krajem, jeśli chodzi o wiele nowoczesnych branż z sektora nowoczesnych technologii. Posiadanie firmy w tym kraju daje możliwości uczestniczenia w globalnym biznesie. Co więcej, nie istnieje wiele przeszkód, by obcokrajowiec założył firmę działającą na terenie Wielkiej Brytanii.

Czy polski ksiegowy w UK to dobre rozwiązanie dla mojej firmy?

Capital Business Links Ltd posiada oddział w Krakowie, który pomoże Państwu załatwić wszelkie formalności związane z przeniesieniem firmy do Wielkiej Brytanii. Pomożemy także w otwarciu nowej działalności gospodarczej. Posiadamy szerokie doświadczenie w tematyce podatkowo-skarbowej i biznesowej. Nasze usługi są kompleksowe i dostosowane do potrzeb klienta: prowadzimy zarówno księgowość, jak i poradnictwo biznesowe. Pomożemy przejść przez procedurę wzięcia kredytu, opracujemy również dla Państwa wysokiej jakości biznes plan. Przede wszystkim jednak nasi specjaliści znają się na optymalizacji podatków, na przykład na odpowiednim wyważeniu wynagrodzenia i dywidend z zysku.

Zapraszamy Państwa do prześledzenia naszej szczegółowej oferty: polski ksiegowy uk to rozsądna opcja dla rozwoju Państwa biznesu.