Podstawy budowania mięśni, które zapewniają szybkie wyniki

Czy chcesz wprowadzić zmiany w swoim ciele i życiu, ale nie masz czasu poświęcać na ważne treningi? W porządku, jest rutynowy trening, który będzie pasował do każdego stylu życia! W tym artykule znajdziesz kilka prostych strategii budowania mięśni bez konieczności treningu przez wiele godzin dziennie.

Bądź cierpliwy. Budowanie mięśni nie jest szybką naprawą; Potrzeba czasu, zanim zaczniesz widzieć rozwój mięśni. Może to być zniechęcające i sprawić, że chcesz zrezygnować. Jeśli jednak ćwiczysz z właściwą techniką i rób to, co musisz zrobić, ufaj, że wyniki przyjdą punktualnie.

Jeśli ćwiczyłeś przez jakiś czas i chcesz zobaczyć wyniki nieco szybciej, pracuj nad dużymi grupami mięśni, takimi jak te w nogach, plecach i klatce piersiowej. Niektóre wspaniałe ćwiczenia dla tych grup to martwy ciąg, przysiady, wyciskanie ławek, zanurzenia i prasy wojskowe.

Bodybuilder side chest pose – isolated on black

Poznaj opinie o somatodrolu http://ingai.pl/somatodrol/ – opinie

Genetyka będzie odgrywać rolę w ilości sukcesów budowania mięśni, które widzisz. Jeśli twoja rodzina nie zapewniła ci odpowiedniej genetyki, aby mieć ciało, o którym marzysz, być może będziesz musiał pracować podwójnie tak ciężko, aby zobaczyć jakiekolwiek wyniki. To nie znaczy, że jest to niemożliwe, oznacza po prostu cięższą pracę.

Nie zaniedbuj węglowodanów, gdy próbujesz budować mięśnie. Pamiętaj, że węglowodany wspomagają twoje ciało, aby mógł wykonywać codzienne ćwiczenia. Stosunek węglowodanów, które powinno się spożywać każdego dnia, wynosi około dwóch gramów za każdy kilogram, który ważysz.

Spróbuj zmienić uchwyty. Gdy zdobędziesz doświadczenie w ćwiczeniach, twoje mięśnie zaczną opierać się wzrostowi na ćwiczeniach, które są im znane. Różne uchwyty mogą pomóc w różnicowaniu tych znanych ćwiczeń, co może spowodować dodatkowy wzrost mięśni. Przykładami ćwiczeń, w których można zmienić uchwyt, są rzędy brzana, loki sztangi, podciągnięcia i wyciskanie na ławce. Spróbuj korzystać z szerokich uchwytów, uchwytów z zamkniętymi uchwytami, uchwytów do tyłu, a nawet mieszanych uchwytów, które obejmują jedną rękę i jedną rękę w dół.

Musisz wiedzieć, ile kalorii jeść dziennie, aby uzyskać mięśnie, które chcesz uzyskać. Aby określić dzienne spożycie kalorii, powinieneś zwiększyć swoją masę o 15. Otrzymana liczba to liczba kalorii potrzebna twojemu organizmowi do budowy mięśni i spalenia jak największej ilości tłuszczu.

Pozwól sobie zjeść trochę lodów. Badania wykazały, że zjedzenie jednej miski dowolnego rodzaju lodów, które lubisz dwie godziny po treningu, przynosi pewne korzyści. Spowoduje to wzrost insuliny w organizmie lepiej niż wiele innych produktów spożywczych, a także będzie smakować dobrze!

Zaplanuj swoje treningi w sposób inteligentny, ponieważ zmaksymalizuje przyrost masy mięśniowej, minimalizując ryzyko kontuzji. Powinieneś zacząć od dwóch treningów w tygodniu i zbudować nawet trzy razy, gdy poczujesz, że masz rutynę.

Obliczyć spożycie w diecie, aby skoordynować z treningiem budowania mięśni, w celu uzyskania szybszych i lepszych wyników. W dni treningu dobrze jedz i dużo jedz. Przyjmowanie najlepszej żywności na godzinę przed treningiem zmaksymalizuje efekty, ale upewnij się, aby nie przejadać się lub nie spożywać niezdrowej żywności, ponieważ przyniesie to efekt przeciwny do zamierzonego w wysiłku budowania mięśni.

Rozważ skorzystanie z tri-zestawów w swoim planie treningowym. Te zestawy obejmują jednoczesne wykonywanie trzech ćwiczeń, a wszystkie ćwiczenia wykonywane są razem, bez żadnej formy odpoczynku. Tri-sets to doskonała metoda szokowania mięśni płaskimi, które muszą się obudzić, aby się powiększyły.

Upewnij się, że masz wystarczająco dużo białka. Idealna dieta do budowania mięśni zawiera jeden gram białka na każdy kilogram masy ciała każdego dnia. U większości osób można to osiągnąć wyłącznie poprzez dietę, a suplementacja białek zwykle nie jest konieczna. Uzupełnienie dziennego spożycia białka poza tym zwykle nie przyniesie żadnych korzyści.

Jeśli Twój trening trwa cztery dni w tygodniu, staraj się unikać więcej niż jednej pary kolejnych dni w dół. Twoje ciało będzie budować i odzyskać lepiej z rozłożonymi dniami. Jeśli twoje życie i plan dnia sprawiają, że jest to niemożliwe, nie trać za to żadnego snu, ponieważ wciąż ćwiczysz cztery dni w tygodniu.

Kiedy pracujesz nad budową masy mięśniowej, musisz upewnić się, że każdej nocy będziesz mieć mnóstwo snu. Jeśli nie będziesz mieć wystarczająco dużo snu, twoje ciało nie będzie budować mięśni tak szybko i istnieje potencjalne ryzyko dla twojego dobrego samopoczucia. Twoje ciało potrzebuje tego snu, aby zregenerować się po ciężkim wysiłku.