Plakaty na ścianę

s_238561Plakaty już dawno przestały pełnić jedynie swoją pierwotną rolę informacyjną i reklamową. Obecnie stanowią bardzo chętnie wykorzystywany element dekoracyjny, w którym nowoczesna forma łączy się z tradycyjnym charakterem grafik, prac malarskich lub fotografii.

Reprodukcje wydrukowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik sprawdzają się jako ozdoby ścian mieszkań, biur, klubów, restauracji czy barów. W zależności od wzorów, kolorystyki i rozmiarów podkreślają charakter wnętrz utrzymanych w każdym stylu: modernistycznym, klasycznym, retro czy rustykalnym. Mogą zostać powieszone na ścianie w wersji saute, jak również umieszczone w passe-partout bądź oprawione w ramy.

Pejzaże przedstawiające lasy, łąki i polany, jeziora, morza i góry, panoramy wielkich metropolii i nastrojowych miasteczek – te kategorie z pewnością docenią wszyscy podróżnicy i wielbiciele przyrody. Możliwość przeniesienia do wnętrza elementów klimatycznej architektury lub otulenia pomieszczenia aurą soczystej natury skusi wiele osób, aranżujących swoją domową przestrzeń. Z kolei wesołe grafiki, ukazujące na przykład owoce i warzywa, lub motywy kulinarne doskonale ożywią nawet najbardziej monotonną kuchnię i dodadzą ciepła wystrojowi restauracji czy kawiarni.
Osobną i niezwykle popularną kategorię plakatów stanowią obrazy typograficzne z hasłami motywacyjnymi, cytatami, słowami lub zdaniami opisującymi uczucia i emocje. Utrzymane czarno-białych barwach stanowią mocny przekaz, ujęty w oszczędną formę, który nie pozostawia nikogo obojętnym. Obok poważnych tekstów, stanowiących czasem swoisty zbiór najważniejszych zasad życiowych czy prawd filozoficznych, niektóre plakaty przedstawiają żartobliwe sentencje, wywołujące uśmiech i nastrajające optymistycznie na resztę dnia.
Plakaty zaprezentowane na stronie internetowej https://ajzo.pl/fotodekoracje/plakaty występują w różnych rozmiarach, ale istnieje również możliwość dopasowania ich na życzenie klienta do wymogów danego pomieszczenia.

1 thought on “Plakaty na ścianę

Comments are closed.