Nurkowanie Malta Gozo

Przyjemność nurkowania bardzo mocno zależy od miejsca, w którym podejmujemy się owych czynności. Nurkować można w bardzo wielu różnych miejscach, ale na pewno jednym z tych ciekawszych jest Malta Gozo. Jest to jedna z wysp archipelagu maltańskiego, w którym przede wszystkim możemy mówić o bardzo dużej przejrzystości wody. Nawet w tych momentach, w tych dniach, w których mamy do czynienia z gorszą przejrzystością wody, to i tak możemy mówić o widoczności około dwudziestu metrów.
Malta Gozo to możliwości nurkowania dla tych, których interesuje podwodna fauna oraz flora jak również dla tych, którzy zainteresowani są zwiedzaniem podwodnych wraków statków. Malta Gozo to wiele podwodnych tuneli, jaskiń, to skalne łuki podwodne, co czyni to miejsce jeszcze bardziej szczególnym. W tym miejscu wskazujemy na bardzo szczególną ofertę związaną z możliwością nurkowania w tych wodach, wskazujemy na ofertę Bestdivers. Oferta zawiera nocleg w pięknym domu z basenem w miejscowości Xsewkija. Nie o nocleg w tym miejscu chodzi, jednakże w głównej mierze. Oferta skupia się bowiem przede wszystkim na nurkowaniu, na przyjemności nurkowania. Mamy tutaj do czynienia z ofertą, która w sobie zawiera takie elementy jak owe noclegi, jak pełne pięć dni nurkowania, przelot z Warszawy, jak transfer z lotniska oraz transfer na lotnisko, butle, pasy balastowe, opiekę instruktora w języku polskim oraz bardzo ciekawą pamiątkę.

Jest to oferta, którą jak najbardziej możemy nazwać kompleksową, która jak najbardziej jest warta naszego zainteresowania, a jej szczegóły są szeroko dostępne za pośrednictwem strony internetowej http://www.bestdivers.pl/wyprawy/malta-wyprawa-wyspe-gozo/. Nurkowanie to bez wątpienia bardzo duża przyjemność, ale jeśli już nurkujemy, to oczywiście ze wszech miar powinna być to oferta bardzo szczególna, powinno być to miejsce bardzo wyjątkowe, jakim jest na pewno Malta Gozo. To miejsce zostało sprawdzone przez wielu pasjonatów nurkowania, a zatem mówimy o czymś, co jest bardzo niezwykłe.

1 thought on “Nurkowanie Malta Gozo

Comments are closed.