Nasz turbodiesel

Trudno jest dzisiaj znaleźć samochód z silnikiem diesla, który nie ma zamontowanego turbo. Można za to znaleźć takie, które mają po dwie turbiny. Pozwala to na jeszcze sprawniejszą jazdę takim samochodem, ale wiąże się również z wysokimi kosztami napraw.


Jeśli zaczniemy regenerować turbosprężarki to obie na raz. Koszty będą bardzo wysokie, dlatego kupując samochód diesla zwłaszcza używany trzeba będzie dobrze sprawdzić, w jakim stanie turbiny się znajdują. Ma to przecież dla naszego portfela bardzo duże znaczenie, dlatego im szybciej pojedziemy na serwis tym lepiej dla nas. Nie każdy wie, na co ma zwracać uwagę podczas zakupu takiego samochodu. Kierują nami emocje, dlatego podejmujemy pochodnie decyzje, które są dla nas kosztowne. Serwis o wiele lepiej się wszystkim zajmie i bezstronnie wyda opinie o tym, w jakim stanie jest silnik. Naprawa turbosprężarek jest możliwe bez względu na to, jaki mamy silnik w samochodzie. Koszty są bardzo różne od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych. Marka i silnik mają tutaj ogromne znaczenie, a zatem im bardziej luksusowe auto tym więcej trzeba będzie zapłacić za regeneracje turbosprężarki.

Wybór firmy regenerującej turbosprężarki

To poważna decyzja i trzeba będzie wybierać taką firmę, która daje nam gwarancje wykonania swojej pracy. Pamiętajmy, że silnik trzeba częściowo rozebrać i musi to zrobić mechanik. Później wkładamy gotową po regeneracji turbinę i wszystko składamy.

Co nam z gwarancji, jeśli coś będzie źle wykonane? Kto nam zwróci koszty wyciagnięcia turbosprężarki z silnika? My musimy mieć taką firmę, która będzie na sto procent pewna, a wtedy możemy jej zaufać i oddać naszą turbosprężarkę. Taką firmą, która na pewno spełni nasze oczekiwania będzie ta poznaj oferte – regeneracja turbo i warto byłoby z jej oferty skorzystać. Będziemy bardzo zadowoleni, że na takie rozwiązanie się zdecydowaliśmy. Wiedzą jak się naprawia wszystkie rodzaj turbosprężarek i robią to najlepiej w kraju. Jeśli im zaufamy to zrobią wszystko żebyśmy byli zadowoleni.

2 thoughts on “Nasz turbodiesel

Comments are closed.