DMC Warszawa – stolica Polski, miasto kultury

DMC WARSZAWA – STOLICA POLSKI, MIASTO KULTURY I OBYWATELI, STOLICA EUROPY

Warszawa, miasto stołeczne Warszawa (m.st. Warszawa) – stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto kraju.
Jest jedynym polskim miastem, którego ustrój jest określony odrębną ustawą.
Warszawa jest ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym. Tutaj znajdują się siedziby m.in. Prezydenta, Sejmu i Senatu, Rady Ministrów oraz Narodowego Banku Polskiego. Warszawa jest także siedzibą agencji Frontex odpowiedzialnej za bezpieczeństwo granic zewnętrznych Unii Europejskiej oraz Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka (ODIHR), agendy OBWE.
warsaw1
Symbolem miasta jest widniejąca w jej herbie Syrenka. Warszawa to tętniąca życiem metropolia i jednocześnie miasto o niepowtarzalnej historii. Miasto, w którym ¼ obszaru zajmują tereny zielone, a zarazem miasto kultury.
DZIEŃ I
Powitanie grupy na Lotnisku Okęcie, transfer Gości do hotelu.
Polacy są niezwykle gościnnym narodem. Uczestnicy wydarzenia słynnej polskiej gościnności doświadczą już na lotnisku, gdzie zostaną przywitani przez przedstawicieli Agencji ubranych w stroje ludowe. Powitanie może przebiec tradycyjnie czyli „chlebem i solą”.
Check in w hotelu, refresh time.
Lunch w hotelu lub pobliskiej lokalnej restauracji z polskim, regionalnym jedzeniem.
Gra miejska w towarzystwie licencjonowanych przewodników miejskich.
Scenariusz gry miejskiej zostanie dopasowany do grupy i szczegółowo ustalony wcześniej z Klientem.
Kolacja w lokalnej restauracji z polskim, regionalnym jedzeniem.
Na życzenie Klienta Agencja zorganizuje wieczór tematyczny lub zaprosi Gości do jednego z popularnych klubów muzycznych.
DZIEŃ II
Dzień drugi rozpoczniemy od śniadania w hotelu.
Tuż po nim, po wspominkach z poprzedniego dnia pełnego wrażeń zaprosimy Gości do
Łazienek Królewskich oraz Wilanowa, gdzie zaprosimy Gości do lokalnej restauracji.
Następnie udany się do Muzeum Powstania Warszawskiego (zamiennie Muzeum Historii Żydów Polski).
Tuż po lunchu wrócimy do hotelu, aby dać Gościom chwilę wytchnienia, chwilę dla siebie.
A teraz czas na shopping! Zapraszamy do sklepów zlokalizowanych przy ul. Marszałkowskiej, Chmielnej, Nowym Świecie. Czas wolny.
Spotkamy się o godz. 19.00, aby wspólnie zjeść kolację.
Podobnie jak poprzedniego dnia, może się on skończyć podczas wieczornej imprezy zorganizowanej przez Agencję lub w jednym z popularnych klubów muzycznych.
DZIEŃ III
Śniadanie w hotelu.
Warsztaty taneczne, nauka Poloneza – reprezentacyjnego polskiego tańca narodowego.
Polonez jest tańcem uroczystym, w którym gracji ruchów towarzyszą dostojne kroki.
Najbardziej znane w świecie polonezy komponował Fryderyk Chopin, który uczynił z nich arcydzieła muzyki poważnej, czego przykładem jest Polonez As-dur, często kojarzony z Polską.
Lunch w lokalnej restauracji.
Zwiedzanie Starego Miasta.
Uroczyste pożegnanie połączone z kolacją w jednej z restauracji zlokalizowanej na Starym Mieście.
DZIEŃ IV
Śniadanie w hotelu.
Check out, transter Gości na lotnisko.
Pożegnanie z grupą.
Zakończenie programu.
level_271
SPOTKANIA BIZNESOWE:
EXPO
EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie Warszawy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.
Główna część EXPO XXI Warszawa została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów.
Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
PGE Narodowy, miejsce sportu i biznesu
LOŻE VIP
Loże VIP PGE Narodowego to największe na rynku, bo ponad czterdziestometrowe, oddzielne, doskonale zlokalizowane pomieszczenia, które zapewnią Państwu komfort oraz pełną prywatność podczas wydarzeń organizowanych na naszej arenie. Nie tylko podczas meczów, koncertów i innych spektakularnych wydarzeń, ale również w pozostałe dni. Jako Stały Najemca Loży VIP będą mieli Państwo możliwość organizacji spotkań firmowych czy też prywatnych, które dzięki wyjątkowemu wystrojowi wnętrza loży odbędą się w niepowtarzalnej, eleganckiej i prestiżowej atmosferze.
CENTRUM KONFERENCYJNE
Centrum Konferencyjne PGE Narodowego to największy kompleks konferencyjny w Warszawie.
W jego skład wchodzi aż sześć nowoczesnych sal konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić ok. 2 tys. osób. Sala Paryż, Londyn a może Barcelona? Każda z nich charakteryzuje się przestronnością, co zapewnia łatwość aranżacji i dostosowania do Państwa potrzeb. Dwie z naszych sal – Londyn i Paryż – dają możliwość podziału przestrzeni na trzy mniejsze moduły, co bardzo upraszcza organizację paneli tematycznych podczas konferencji czy szkoleń, gdy na przykład chcemy rozdzielić grupy warsztatowe. Wszystkie sale w Centrum Konferencyjnym posiadają dostęp do światła dziennego, co jest niezwykle ważne dla komfortu uczestników całodziennych konferencji.
BIZNES KLUB
Biznes Klub wraz ze swoim prestiżowym wystrojem i nieograniczonymi możliwościami aranżacji z łatwością będzie sceną dla spotkań biznesowych. Ta wielka przestrzeń – 3,2 tys. mkw. – jest idealna do organizacji konferencji, bankietów, wystaw, targów czy okazałych gal z wręczaniem nagród. Eleganckie wejście tunelem VIP po czerwonym dywanie przywita każdego z Państwa gości nadając wysoką rangę organizowanemu eventowi.
Dzięki oryginalnemu układowi przestrzeni w Biznes Klubie możemy w ciekawy sposób aranżować wiele funkcji w jednym miejscu – można zorganizować np. catering w centralnej części, a prezentację i kameralny koncert w bocznych wykuszach wysokich na 9 m. Z Biznes Klubu rozpościera się przepiękna panorama na płytę boiska i na trybunę najnowocześniejszego stadionu w Polsce. Dużym atutem jest dostęp do prywatnego tarasu oraz trybuny VIP mogącej pomieścić prawie 2,6 tys. osób.
CENTRUM TARGOWE
Podstawą Centrum Targowego PGE Narodowy jest wyjątkowe miejsce zwane Galerią. Ta nowoczesna przestrzeń obejmuje aż 3,2 mkw. Dzięki ścianom mobilnym można podzielić pomieszczenie na część konferencyjną oraz przestrzeń wystawienniczą. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone. Galeria tworzy idealne warunki dla organizowanych przez Państwa targów, wystaw samochodowych, konferencji, pokazów mody czy nawet uroczystych bankietów.
HOTELE:
W Warszawie nie brakuje takich marek jak: Marriott *****, Inter Continental*****, Hilton***** czy Double Tree by Hilton*****, klasyków jak Sofitel Victioria*****, Sheraton*****, Bristol*****, Polonia****. Metropol***, MDM***.
Są też fantastyczne hotele butikowe, jednym z nich jest hotel H15.
H15 ****
H15 Boutique to 5 gwiazdkowy hotel i miejsce niemające w Warszawie odpowiednika w swojej kategorii. Usytuowana w ścisłym centrum zabytkowa kamienica z XIX wieku mieści 46 nowoczesnych, starannie wykończonych i zaprojektowanych pokoi i apartamentów.
Imponujące rozmiary luksusowo wyposażonych apartamentów oraz kameralna atmosfera to doskonała propozycja dla poszukujących miejsca zarówno na krótki wypoczynek, jak i tych przybywających do stolicy na dłuższy pobyt.
Popularne i lubiane są też inne hotele należące do sieci Accor, m.in. Novotel Centrum oraz te sygnowane brandem Ibis.
Czytaj dalej na stronie: http://www.dmcwarsawpoland.com/11-our-destination/28-dmc-warsaw-poland

1 thought on “DMC Warszawa – stolica Polski, miasto kultury

Comments are closed.