Długie trasy na kajaki

Pilica to rzeka, która jest znana bardzo dobrze, ale nie każdy wie, że obecnie po tej rzece się organizuje spływy kajakowe. Takie spływy kajakowe Pilicą to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu. Jeśli będzie ładnie, ciepło to nic przyjemniejszego nie ma jak pływać w kajaku i patrzeć na świat nieco inaczej.


Trasy, które są przeznaczone dla osób, które mają już jakieś doświadczenie liczą jak w przypadków Górki-Brzeźce nawet dziewiętnaście kilometrów. Czas, jaki jest przewidziany na przepłyniecie tego dystansu to około sześć godzin. Cena za takie wyprawy zależna będzie od tego czy płyniemy w dni powszednie czy w weekend, a może święta. Weekend są droższe tak samo jak okresy świąteczny, ale to wszystko można sprawdzić na stronie firmy, która się tym zajmuje. Najdłuższa trasa to Tomczyce-Brzeźce, która liczy aż dwadzieścia osiem kilometrów. Według organizatorów trzeba ośmiu godzin żeby dopłynąć do celu. Ta trasa jest bardziej wymagająca, co oznacza, że jest bardziej przeznaczona dla osób, które mają doświadczenie, ale i mają kondycje. Jeśli się do nich zaliczamy to nic nie stoi na przeszkodzie żeby się zapisać na taki spływ kajakowy, bo zabawa będzie na pewno bardzo dobra.

Zapisy na spływy kajakowe

Warto wcześniej skontaktować się z firmą, która organizuje takie spływy, a przekonamy się czy są jeszcze wolne miejsca. W ciepłe weekendy i święta nie jest z tym łatwe, dlatego trzeba planować takie wyprawy z wyprzedzeniem. Dowiemy się ile jest wolnych miejsc i ile ma nas to kosztować. Ceny można również zobaczyć na stronie firmy, która się tym zajmuje. Wystarczy wejść na spływy kajakowe Pilicą i już wiemy jak to wszystko wygląda. Mamy tutaj załączone zdjęcia, mamy opisy, czyli to wszystko, co chcemy wiedzieć o spływach kajakowych po Pilicy. Warto popłynąć kajakami samemu czy z rodziną i bardzo dobrze się bawić. Tej zabawy nie da się porównać z niczym innym, dlatego na pewno będziemy bardzo zadowoleni, że na to się zdecydowaliśmy. Lepszej atrakcji dla całej rodziny w tak niskiej cenie nie znajdziemy.