Czy znasz Elkowy Zakątek?

Miejsc, które warto zobaczyć jest naprawdę bardzo dużo. Wszystko będzie zależne od tego, co lubimy robić. Jeśli do tej pory siedzieliśmy w biurze to warto byłoby samochód porzucić i zacząć chodzić po górach.

Z Zakopanego można udać się na największe i najpopularniejsze szlaki. Słynne Morskie Oko to jedna z propozycji dla osób, które lubią chodzić. Można zobaczyć niesamowite widoki, które na pewno przypadną nam do gustu. Musimy liczyć się z tłumami, bo jeśli będzie w miarę ciepło to turystów w Zakopanem jest bardzo dużo. Zimą jest ich mniej, ale często ta trasa jest zamknięta, bo chodzenie tam jest zbyt niebezpieczne. Zimą i latem można dostać się na Gubałówkę i tam podziwiać widoki.

Przy ładniej pogodzie widać bardzo dokładnie wszystkie szczyty. Na górze można pojeździć na quadach, można po prostu posiedzieć sobie na trawie albo można zjeść coś smacznego. Do wyboru mamy wiele opcji, dlatego zanim pojedziemy do Zakopanego to dobrze byłoby sobie to zaplanować. Jeśli jedziemy z dziećmi to pamiętajmy, że warto znaleźć atrakcje dla nich i dla siebie. Wtedy wszyscy będą zadowoleni z tego, że tam są. Jeśli chodzi o spanie to polecany jest Elkowy zakątek – domki Zakopane to miejsce, dlatego musimy sprawdzić, co tam się dokładnie znajduje i czy to spełnia nasze oczekiwania.

Domek z Bali Komfort

To będzie jeden z domków, jaki znajdziemy w Zakopanem. To domek, który ma pięćdziesiąt pięć metrów kwadratowych i pomieści do sześciu osób. Mamy do dyspozycji dwie sypialnie i jedna z nich ma balkon z pięknym widokiem na góry. Jest też salon i bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Mamy telewizje i Internet w cenie. Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny. Jeśli będzie ciepło to można będzie skorzystać z ogrodu i grilla. Zdjęcia z tego wyjątkowego miejsca możemy znaleźć na stronie www.domekzakopane.info. Wystarczy zobaczyć zdjęcia tego miejsca żebyśmy chcieli tutaj przyjechać. Jeszcze są wolne terminy, ale to może się już dzisiaj zmienić, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak dokonać rezerwacji tego miejsca.