Apartament z kominkiem oraz jacuzzi

Chcesz odpocząć i poczuć się komfortowo, zapomnieć o problemach i relaksować się w luksusie?

Teraz masz taką okazję, ponieważ wystarczy wybrać się w góry i wynająć apartament z kominkiem. Tylko w tym miejscu możesz naprawdę wypocząć. Apartament z kominkiem przygotowany jest specjalnie dla twoich potrzeb, dlatego niczego ci tu nie zabraknie. Dodatkowo, jeżeli zaglądniesz przez okno, twoim oczom ukaże się piękny widok górski. Takie atrakcje tylko w naszym apartamencie. Jeżeli więc szukasz noclegu na terenie gór, nasza oferta jest dla ciebie idealna.
 

Obiekt noclegowy, który proponujemy znajduje się na zachodnim zboczu Kopy Biskupiej ( 889 m n.p.m.). Nieopodal znajduje się granica polsko – czeska Parku Krajobrazowego Góry Opawskie. Apartament położony jest, więc w malowniczym i niezwykle urokliwym miejscu.
Z okna jego widać lasy, góry, pola i łąki, co jest znakomitą atrakcją dla każdego miłośnika spokoju, przyrody i natury. Apartament z kominkiem możesz wynająć o każdej porze roku. To lokal dwuosobowy, który posiada pełny węzeł sanitarny, osobne wejście. W całym obiekcie znajdziesz również jacuzzi, miejsce na ognisko, grill, a także wiele możliwości, aktywnego spędzania czasu. Apartament z kominkiem wyróżnia się rodzinną, bezpieczną atmosferą, spokojem, ciszą, dzięki czemu pozwala na wyjątkowy nastrój dla każdego z nas.

Dodatkowo profesjonalna obsługa na życzenie klienta organizuje na terenie lokalu wieczory kawalerskie, spotkania kameralne, sesje fotograficzne czy też filmowe dla dwojga. Oczywiście każdy z gości może również skorzystać z atrakcji, jaką są kąpiele pod gwiazdami oraz jazda konna, czy też rajd konny. Dla miłośników turystyki i zwiedzania mamy wiele innych atrakcji, ponieważ w okolicy znajduje się wiele zabytków, łowiska pstrągów, restauracje i bary. O szczegółach dowiesz się na apartament z jacuzzi jar400.pl. Jeżeli raz tutaj przybędziesz już zawsze będziesz chciał powracać. To świetne miejsce, aby wybrać się zarówno samotnie, jak i z rodziną czy przyjaciółmi.